Pet&Vet Hayvan Dostlarının Dergisi

Hayvan Dostlarının Dergisi Pet&Vet Çıktı

Tüm kalpleri hayvan sevgisi ile ısıtmak ümidiyle yola çıkan ve içeriği tamamen hayvanlar üzerine oluşturulan PET&VET Dergisi, İzmir’de tek olmanın gururuyla yayın hayatına başladı.

Hayvanlar için bir dergi çıkarmaya başlamadan önce de sık sık onları beslemeye giden bir ekip olarak “Hayvan dostlarımız için daha fazla neler yapabiliriz?” diye düşündük ve onların seslerini duyurabilmek için basının gücünden yararlanmaya karar verdik. Belediyeler, dernekler, veteriner hekimler, evcil hayvan ürünleri sektöründe hizmet verenler, hayvanseverler kısacası; hayvanlar için emek veren tüm kişi ve kurumların bir araya geldiği dergimizin hazırlıkları böylelikle başladı.

Hayvan sağlığı, hayvan hakları, evcil hayvan ürünleri; belediyelerin ve derneklerin hayvanlarla ilgili çalışmaları, onlar için düzenlenen etkinlikleri, hayvansever İzmir halkının farkını, hayatını hayvanlara adamış ‘pati meleklerini’ ve daha birçok ilgi çekici konuyu bulabileceğiniz dergimiz; tüm hayvan dostları için özel olarak hazırlandı.

Tamamen hayvanlara ve hayvan dostlarına yönelik olarak hazırladığımız içeriğimizin yanı sıra onların seslerini duyurabilmek, onlar için daha güzel bir hayat yaratabilmek ümidiyle bir proje de hazırladık.  Buna göre; sokaklarda yaşam savaşı veren canlarımızın üşüdüklerinde ısınabilecekleri, korktuklarında sığınabilecekleri bir yuvaya ve karınlarını doyurabilecek kadar mamaya kavuşturmak için satılan her dergiden elde edeceğimiz gelirin bir kısmını onlar için mama ve yuvaya dönüşecek. Projemiz için HAYTAP ile imzaladığımız protokole göre mama ve yuvaların dağıtımı HAYTAP temsilcileri tarafından yapılarak basında ve sosyal medya hesaplarında duyurulacak.

Dergimiz, keyifle okumak isteyen herkes için İzmir’in merkez ve çevre ilçelerindeki birçok kitap evi ve D&R mağazalarında bulunmaktadır. Dergimizin, hiçbir kargo ücreti ödemeden her yeni sayıda kapısına gelmesini isteyenler için de internet sitemiz üzerinden 6 aylık (3 sayı) ve 12 aylık (6 sayı) seçenekleriyle abonelik sistemimiz oluşturulmuştur. Ayrıca; çeşitli veteriner klinikleri ve pet shoplardan da temin edilebilmektedir. Dergimizin satış noktalarının detaylı dökümüne ulaşmak isteyen https://www.petvetdergi.com.tr/satis-noktalarimiz/ adresini veya abonelik oluşturmak isteyen kişiler https://www.petvetdergi.com.tr/abonelik-2/ adresini ziyaret edebilirler.

Dopdolu, ilgi çekici içeriğimizle sizlere sunduğumuz bu ilk sayımızın böylesine zengin bir içeriğe sahip olmasına katkı sağlayan ve onlar için uzattığımız bu ele destek veren tüm hayvanseverlere, veteriner hekimlerimize, derneklere, belediyelere ve dergimizi, hayvan dostlarıyla çekildikleri resimlerle süsleyen farklı şehirlerdeki tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

PET&VET Dergisi ekibi olarak; ilk heyecanımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Hepinize can dostunuzla birlikte keyifli okumalar diliyoruz.

 

 

Yoruma kapalı.