Pet&Vet Hayvan Dostlarının Dergisi

HAKKIMIZDA

Merhabalar,

Yayınladığımız Pet&Vet Dergisi ile, hayvanlar ve insanların dostluğunu temel alarak hayvanseverler, veteriner hekimler ve evcil hayvan ürünleri sektörü arasında köprü görevi görmeyi hedefledik.

Dünyada yalnız olmadığımızın farkındalığıyla harekete geçtik ve hayvanların sesinin duyulmasını sağlamak, hayvanseverleri ortak bir noktada toplamak için gönüllü olduk.

İnsanların hayvanlara, hayvanların da insanlara kattığı değerleri göz önüne alarak yaptığımız çalışmalarda; alanında uzman olan kişilerden, belediyelerden, derneklerden ve hayvanseverlerden yardım aldık.

Yaptığımız bu çalışmaları yayıncılık sektöründeki deneyimlerimizle birleştirerek İzmir’de tek olma özelliğine sahip bu dergimizi sizlere sunduk. Hayvan sağlığı, hayvan hakları, beslenme ve bakımı konularında yayın yapan dergimiz ile can dostlarımızın hayatında fark yaratmayı amaçladık.

“Barınak, sokak ve ormanlardaki sahipsiz tüm canlılar için bir şeyler yapmalıyız.” düşüncesinden hareketle dergi satışından elde ettiğimiz gelirin bir kısmı sahipsiz bu canlar için mamaya ve yuvaya dönüşecek.

Evrensel sevgiye  inanarak çıktığımız bu yolda her zaman birlikte olmak dileğiyle…

Sosyal Medya Hesaplarımız: