Pet&Vet Hayvan Dostlarının Dergisi

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI :

Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır. Bu web sitesi, Pet&Vet Dergisi adına T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Dergiye abone olmak için, girdiğiniz adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz tarafınızdan web sitemize verildiğinde kaydedilir. Bu bilgilerin gizliliği bizim için esas teşkil olup, size ait bilgilere saygı göstermeyi ve en üst derecede güvenlik sunmayı taahhüt eder. 3.şahıs, kurum, kuruluş veya herhangi bir istek ve neden üzerine bu bilgiler paylaşılamaz ve satılamaz. Bu web sitesi kanunen kişisel verileri, kişinin izni ve isteği haricinde korur ve korumaya devam edecektir.

Bu web sitesi kullanıcılar tarafından faydalanması veya ticari olarak 3. şahıslar adına bağlantılar vermektedir. Bu bağlantı ve oluşturulan içerikler ile ilgili tüm sorumluluk ve beyanlar sahiplerine ait olup, diğer şirketlerin gizlilik ve diğer politikalarından yaşanacak herhangi bir sorundan Pet&Vet Dergisi sorumlu değildir.

Bu web sitesinde ki tüm ticari markalar ve logolar Pet&Vet Dergisi!ne veya 3. şahıslara aittir. Söz konusu ticari marka ve logolar, hak sahiplerinin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde kullanılamaz, kalıcı olarak indirilemez, kopyalanamaz veya dağıtılamaz. Arama motorlarının geçici belleklerine alınmış olan bilgilerde bu konuya dahildir.

Sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.